_dsc04363-wkjuw.jpg

Комментарии satarialist

05/17/10 09:57:52
комментирует запись Dio в Tavi
RIP Уже два года пью чай из чашки с его фото.... сам вчера в час ночи узнал....ппц...

)))

покищо так...

взагалі питання апаратури і т.д не стосувалася даної статі. і якщо не важко, там останнім коментарем (з самого низу коментарів) я задав питання, цікаво отримати на нього відповідь.


І ще, дайте відповідь на запитання, як пояснити виступ ВВ разом з Повалій, лободою, басковим... Після того, як сам Скрипка переспівав пісню ГО *Попс*, де є текст *Это попса - вырубите нахуй*


я кажу не конкретно про ДС. а про фестивалі як такові. Іммортал ніколи не виступатиме перед Оззі Осборном, а Трістанію не пустять грати перед Слеєром. В цей час Слеєр не будуть виступати після Кісс. і т.д.


а до того, що якщо є талан, то і без апаратури він буде. а якщо його нема, жоден комбік чи мікгер його не замінять.


це до того, що є певні правила проведення фестивалів.


і ще, цитуючи БГ *Учись играть на самой раздолбаной гитаре*


а Башлачев як грав в Кочегарці, так ніде більше не бував. і ще, а хіба за часів коли небуло апаратури, небуло віртуозних,геніальних музикантів? а якже Метри середньовіччя, відродження... в них же не було лампових примочок, і студій з кондиціонерами.


я писав, на автограф мені покласти з високого дуба. справа зовсім в іншому. але переписувати в коментарі запис я не збираюсь.


я прохав список НЕПОПСОВИХ гуртів.


тільки от яка халепа, Скрипка пропонував наведеним гуртам виступати на Рок Сечі, та отримав відмову, бо данне мироприємство є зрадою неформальному руху. Саме поняття НЕформал каже що він поза політикою.


Список зашибаючих в студію! (всі - ніхто. багато - нічого. Ф.Ніцше)


Знаєш, за останній час мені довелось багато поспілкуватись з закордонними виконавцями. Серед них і Крематорі, і Грейворм, і Дас Іх... Так от, нівкого з них нема ні краплини пафосу. Коли Енслейвд після 2х годин концерту ледь повзли за сцену, то все одно всім давали автограф (назавжди запам*ятаю тримтячі руки їх ударника, які ледь ручку тримали, та все одно він нікому не сказав НІ)


Мертвий півень менше як пів року випустили *Мейд ін ЮА*. Тартак та Плач завершують верстки своїнових альбомів...


ти Бурзум слухав? тоді зрозумієш, що розмови про апаратуру тут нідочого.


Наводжу малесенький приклад - розмова почута в автобусі, яким я їхав з фестивалю ГлобалІст. Розмовляли дві бабусі. передаю майже дослівно *Я найнялась за сценою прибирати... Так там жіночка співала (Це вона про Тарью Турунен з Найтвішу). так після її виступу проходила повз нас, так ми попрохали з нею сфотографуватись, так вона посміхнулась, і подякувала нам за роботу. І з англії чоловіки (Моторхед) теж залюбки з нами пофотографувались. Не те, що наші звіздюльки - плюнуть, і переступлять через тебе*. І до того ж - афтографи, фото - це частина роботи *зірки*


Лутше я буду жить в подвале, и мои диски будут покупать еденици, но я не предам себя и свой путь - Варг Викеренс.


ми говоримо про різні речі. варто було його чути, щоб зрозуміти, що я зараз маю на увазі. До того ж це лише один пункт... як що до інших? (Пугачової наприклад)


є різниця між туровим концертом, де гурти виступають по 2 години, везуть купу апаратури, і тд. а тут 40хв, на акустиці пограв. Та й справа не в грошах, а в тому, що преподносив свій виступ скрипка так, наче йому тільки натякнули про виступ в цьому залі, і він одразу побіг, не просячи і комійки. А от наприклад на фестивалі *Антонич Фест* жоден з гуртів ні копійки не отримав, а такі як Кому Вниз, Мертвий Півень, ОЯК, ще й фінансово та апаратурно допомогли організаторам


А бачив хто хедлайнери на цій Рок-Січі? (Рок-Сечі). ВВ та Димна Суміш (раніше Суміш пускали виступати десь о годині третій, щоб народ підігріти). А такі гурти як Кому Вниз, Плач Єремії, Тартак, Мертвий Півень послали такий фестиваль на... (ну здогадаєшся)


10/09/09 10:49:20
отвечает на комментарий musinfo в Нас вважають ІМБІЦИЛАМИ. в satarialist
ти забув про хлопчика в окулярах, помальованого фломатерами, який грізно дивиться на нас, мовляв, що саме він - боєздатна армія.

10/09/09 10:01:00
комментирует запись Про The Prodigy у Києві в music
заздрю чорною заздрістю. я не фанат такої музики, але продіджі поважаю за їх вклад в світову музику. до того ж хотілось побачити їх живий виступ, як вони підпалюють народ... єх... відірвусь на Кіпєлові...

10/09/09 09:53:41
отвечает на комментарий mikola в Нас вважають ІМБІЦИЛАМИ. в satarialist
дякую.
Назад | ВпередМое видео

Случайное видео со мной


Мои Фото


Метки

Календарь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua